Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.Tanečný kurz pre dospelých začína 2.2.2017 o 20.00hod.

Pohár primátora mesta Poprad 2017

25. 3. 2017
SP STT
4.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
14.miesto Martin Pukanec a Simona Vladárová
SP LAT
4.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Blahoželáme :-) .

Majstrovstvá SR v STT 2017 Poprad

18. 3. 2017
Dospelí
10.miesto/semifinále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
15.miesto/1.kolo Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
Do 21
3.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Juniori II
9.miesto/semifinále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .

Pohár primátora Žiar n.Hronom 2017

4. 3. 2017

Dospelí C STT
7.miesto/semifinále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Dospelí C LAT
18.miesto Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II C STT
4.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II C LAT
6.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová

Srdečne blahoželáme :-) .

Majstrovstvá SR LAT 2017 Banská Bystrica

25. 2. 2017
Dospelí
8.miesto/semifinále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
14.-15.miesto Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
Do 21
1.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Juniori II
18.-19.miesto Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Srdečne blahoželáme :-) .

WDSF Budapešť Hungary 2017

18. 2. 2017
Dospelí STT
23.miesto Stefano Gentile a Paulína Gašparíková
Blahoželáme :-) .
WDSF Copenhagen 2017 Danmark
18. 2. 2017
Dospelí LAT
36.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Blahoželáme :-) .

Dansovia Grand Gala 2017 Malinovo

29. 1. 2017
Juniori II C STT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Juniori II C LAT
7.-8.miesto/semifinále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Blahoželáme :-) .

WDSF Open Colle Val D´Elsa Italy

20. 1. 2017
Dospelí STT
22.miesto Stefano Gentile a Paulína Gašparíková
Blahoželáme :-) .

WDSF Open Verona 2017 Italy

7. 1. 2017
Dospelý STT
24.miesto Dušan Lamoš a Lucia Škultétiová
Dospelí LAT
8.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Blahoželáme :-) .

WDSF World Championship Riga Latvia

17. 12. 2016
Youth LAT
16.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Blahoželáme :-) .

Trnavský pohár 2016

11. 12. 2016 Súťaž neregistrovaných
Deti I
3.miesto/finále Richard Papcun a Simonka Černušáková
6.miesto/finále Šimon Priputen a Sofia Matúšová
Deti II
2.miesto/finále Šimon Šarkozy a Kristínka Danišová
4.miesto/finále Sebastián Katrušák a Magdalénka Nekanovičová
6.miesto/finále Tomáš Turčan a Natália Hanuláková
Junior I
1.miesto/finále Tomáš Hanzel a Rebeka Bunčeková
2.miesto/finále Dominik Hanzel a Eliška Krutá
Junior II
2.miesto/finále Matej Varáček a Terézia Hanzelová
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .

Pohár primátora a SP Levice 2016

10. 12. 2016
SP STT
6.miesto/finále Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
13.miesto/2.kolo Martin Pukanec a Simona Vladárová tr.”A”
SP LAT
11.miesto/semifinále Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
20.miesto Martin Pukanec a Simona Vladárová
Srdečne Blahoželáme :-) .

WDSF Open Dortmund Germany

10.-11. 12. 2016
Youth STT
4.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Youth LAT
2.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Blahoželáme :-) .

WDSF Open Jesi Italy

9. 12. 2016
Dospelí STT
14.miesto Stefano Gentile a Paulína Gaasparíková
Blahoželáme :-) .

Zemplínska váza 2016

3. 12. 2016
Pohárová B-A-S STT
1.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
2.miesto/finále Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
Pohárová B-A-S LAT
1.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
4.miesto/finále Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
Blahoželáme :-) .

Kometa Low Cost Brno

27. 11. 2016
Juniori II C STT
2.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Juniori II C LAT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Blahoželáme :-) .

Velká Cena mesta Chomutova 2016

20. 11. 2016
Dospelí B,A,M  STT
5.miesto/finále Martin Pukanec a Simona Vladárová
6.miesto/finále Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
Dospelí B,A,M  LAT
9.miesto/semifinále Štefan Pintér a Lenka Bachoríková
11.miesto/semifinále Martin Pukanec a Simona Vladárová
Blahoželáme :-) .