Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.

Pohár starostu Ružinova 2016

22. 5. 2016
Výsledky:
Dospelí C LAT
4.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová
Dospelí D LAT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II D STT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II D LAT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Obom párom blahoželáme :-) .

WDSF Open Olomouc 2016

21.-22. 5. 2016
Výsledky:
Youth STT
6.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Youth LAT
3.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Srdečne blahoželáme :-)

WDSF Open Zabrec Poland 2016
15. 5. 2016
Výsledky:
Adult STT
18.miesto Dušan Lamoš a Lucia Škultétiová
Youth LAT
4.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Obom párom srdečne blahoželáme :-) .

Májová cena mesta Vyškov 2016

15. 5. 2016
Výsledky:
Dospelí B STT
10.miesto Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Dospelí C LAT

2.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová

5.miesto/finále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Obom párom srdečne blahoželáme :-) .

Pribinov pohár-3.kolo SLP Nitra 2016

14. 5. 2016
Výsledky SLP :
STT
5.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
9.miesto/semifinále Štefan Pintér a Zuzana Sedmáková
15.miesto Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
LAT
5.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
20.miesto Štefan Pintér a Zuzana Sedmáková
Výsledky bodovacie súťaže :
Dospelí C LAT
2.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová
4.miesto/finále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Juniori II D STT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Juniori II D LAT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihnev 2016

8. 5. 2016
Výsledky:
Dospelí B STT
9.-10.miesto Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Dospelí C LAT
5.miesto/finále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Srdečne blahoželáme :-) .

Grand Prix Tyrnavia 2016

30. 4. – 1. 5. 2016
Výsledky:
WDSF Open Adult STT
7.miesto/semifinále Dušan Lamoš a Lucia Škultétiová
WDSF Open Youth STT
4.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
11.miesto/semifinále Libor Benedikovič a Lenka Bachoríková
WDSF Open Youth LAT
2.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
6.miesto/finále Libor Benedikovič a Lenka Bachoríková
Dospelí B STT
8.miesto/semifinále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
11.miesto Daniel Roščák a Romana Geršicová
Dospelí C LAT
3.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová
7.miesto/semifinále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Junior II C STT
11.miesto Marián Dorušinec a Paulína Szekeresová
Junior II C LAT
12.miesto Marián Dorušinec a Paulína Szekeresová
Junior II D STT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II D LAT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .

WDSF Open Budapest 2016 Hungary

23. 4. 2016
Výsledky YOUTH STT
5.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Blahoželáme :-) .
SUN DANCE ATTACK Cup 2016 a 2.kolo SLP Lučenec
23. 4. 2016
Výsledky SP:
Dospelí STT
5.miesto/finále Lamoš Dušan a Lucia Škultétiová
6.miesto/finále Vladimír Hamza a Natália Spišiaková
9.miesto/semifinále Libor Benedikovič a Lenka Bachoríková
11.miesto/semifinále Štefan Pintér a Zuzana Sedmáková
Dospelí LAT
13.miesto/2.kolo Libor Benedikovič a Lenka Bachoríková
Výsledky bodovacie súťaže:
Dospelí A LAT
1.miesto/finále Libor Benedikovič aLenka Bachoríková
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .

WDSF Open Timisoara Romania 2016

17. 4. 2016
Výsledky: Youth STT
9.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Blahoželáme :-) .
PegaFan Dance Cup 2016 Martin
17. 4. 2016
Výsledky:
Dospelí B STT
8.miesto Daniel Roščák a Romana Geršicová
Dospelí C LAT
7.miesto/semifinále Daniel Roščák a Romana Geršicová
Junior II D STT
7.miesto/semifinále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II D LAT
8.miesto/semifinále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .
Veľká cena Záhoria 2016 Záhorská Ves
16. 4. 2016
Výsledky:
Junior II E
3.miesto/finále Kristián Šimončič a Jessica Brestovanská
Blahoželáme :-) .

WDSF Open Thessaloniki Greece 2016

10. 4. 2016
Výsledky:
Youth LAT
1.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Adult LAT
23.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Srdečne blahoželáme :-) .