Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.

WDSF Open Alassio Italy 2016

25. 6. 2016
Výsledky:
Do 21 STT
3.miesto/finále Stefan Gentile a Paulína Gašparíková
Srdečne blahoželáme :-) .
WDSF Open Kavala Grece 2016
25. 6. 2016
Výsledky :
Youth LAT
1.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška lenčešová
Srdečne blahoželáme :-) .

COOL DANCE Frýdlant nad Ostravicí 2016

18. 6. 2016
Výsledky:
Junior II D LAT
2.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová tr”C”
Srdečne blahoželáme :-) .

Žilina Dance Cup 2016

11. 6. 2016
Výsledky:
Dospelí B LAT
2.miesto Daniel Roščák a Romana Geršicová
Dospelí C STT
11.miesto/semifinále Marián Dorušinec a Paulína Szekeresová
Dospelí C LAT
17.miesto/semifinále Marián Dorušinec a Paulína Szekeresová
Juniori II D STT
7.miesto/semifinále Kristián Šimončič a Jessica Brestovanská
Juniori II D LAT
7.miesto/semifinále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
9.miesto/semifinále Kristián Šimončič a Jessica Brestovanská
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .

Cena SVČ a mesta Hodonín 2016

4. 6. 2016
Výsledky:
Dospelí C LAT
1.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová tr.”B”
Blahoželáme :-) .

WDSF International Open LAT Timisoara Romania

4. 6. 2016
Výsledky:
2.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Srdečne blahoželáme :-) .

Jarní kvítek Brno 2016

28. 5. 2016
Výsledky:
Junior II D LAT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Blahoželáme :-) .

Pohár starostu Ružinova 2016

22. 5. 2016
Výsledky:
Dospelí C LAT
4.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová
Dospelí D LAT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II D STT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová tr.”C”
Junior II D LAT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Obom párom blahoželáme :-) .

WDSF Open Olomouc 2016

21.-22. 5. 2016
Výsledky:
Youth STT
6.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Youth LAT
3.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Srdečne blahoželáme :-)

WDSF Open Zabrec Poland 2016
15. 5. 2016
Výsledky:
Adult STT
18.miesto Dušan Lamoš a Lucia Škultétiová
Youth LAT
4.miesto Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
Obom párom srdečne blahoželáme :-) .

Májová cena mesta Vyškov 2016

15. 5. 2016
Výsledky:
Dospelí B STT
10.miesto Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Dospelí C LAT

2.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová

5.miesto/finále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Obom párom srdečne blahoželáme :-) .

Pribinov pohár-3.kolo SLP Nitra 2016

14. 5. 2016
Výsledky SLP :
STT
5.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
9.miesto/semifinále Štefan Pintér a Zuzana Sedmáková
15.miesto Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
LAT
5.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
20.miesto Štefan Pintér a Zuzana Sedmáková
Výsledky bodovacie súťaže :
Dospelí C LAT
2.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová
4.miesto/finále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Juniori II D STT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Juniori II D LAT
3.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihnev 2016

8. 5. 2016
Výsledky:
Dospelí B STT
9.-10.miesto Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Dospelí C LAT
5.miesto/finále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Srdečne blahoželáme :-) .

Grand Prix Tyrnavia 2016

30. 4. – 1. 5. 2016
Výsledky:
WDSF Open Adult STT
7.miesto/semifinále Dušan Lamoš a Lucia Škultétiová
WDSF Open Youth STT
4.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
11.miesto/semifinále Libor Benedikovič a Lenka Bachoríková
WDSF Open Youth LAT
2.miesto/finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová
6.miesto/finále Libor Benedikovič a Lenka Bachoríková
Dospelí B STT
8.miesto/semifinále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
11.miesto Daniel Roščák a Romana Geršicová
Dospelí C LAT
3.miesto/finále Daniel Roščák a Romana Geršicová
7.miesto/semifinále Martin Pukanec a Valentína Šemeláková
Junior II C STT
11.miesto Marián Dorušinec a Paulína Szekeresová
Junior II C LAT
12.miesto Marián Dorušinec a Paulína Szekeresová
Junior II D STT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Junior II D LAT
1.miesto/finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová
Všetkým párom srdečne blahoželáme :-) .