Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.Informácie na tel.č.0901 703 949 alebo na fb stránka kts tyrnavia.
Street dance vznikol v 70.rokoch 20.stor. v New Yorku prevažne  černošským obyvateľstvom. Hip-hop je rôznorodý tanečný štýl, ktorý  využíva mnohé prvky z iných tancov. Je veľmi dynamický, moderný a plný  štýlových moderných krokov. Má mnoho podôb a mnoho tvárí. Rozdeľuje sa  na niekoľlko štýlov:

- Hip-hop(New style)-súčasný moderný štýl hip hopu, tanečník si vytvára  svoj vlastný štýl, ktorým sa prezentuje, možme ho vidieť v hudobných  klipoch, atď. rnb- Hype(New Jack swing)-oldschoolový štýl, ktorý  sa tancoval najmä v 80-tych a 90-tych rokoch, avšak dodnes je populárny.  McHammer- Lockin-funkový veselý oldschoolový štýl tancovaný na  funky hudbu vznikol v 70-tych rokoch. Vyznačuje sa často komickými  pohybmi, ktoré sú však veľmi technicky náročné. Locker-i sa obyčajne  obliekajú do výrazných šiat s pruhmi, old school-oví tanečníci nosia  často traky a veľké čiapky. James Brown, Michael Jackson-  Poppin(electric boogie)- Poppin je názov špecifického štýlu pouličného  tanca a je štýlom sám o sebe, pretože je jedinečný. Názov vytvoril  Boogaloo Sam, zakladateľ priekopníckej popping-ovej skupiny: The  Electric Boogaloos (Fresno, California). Sam vyslovoval slovo “pop”  vždy, keď sa pri tanci pohol, podobne ako stroje keď sú v pohybe –  vznikol názov poppin’ (1970). Tanečníci majú pripomínať robotov a pri  tanci využívajú sekané a trhavé pohyby.- Break dance(b-boying)-je  štýl, v ktorom je využívaných veľa akrobatických pohobov. Breakdance  obsahuje veľké množstvo rôznych prvkov :”Uprocking” – fiktívne  bojovanie proti súperovi, provokačná gestikulácia, napodobňovanie bitky”Toprock” – tancovanie v stoji”Footwork” – tancovanie na zemi”Powermoves” sú akrobatické elementy, medzi najdôležitejšie patria  „windmill“, „Backspin“ (točenie sa na chrbte), „headspin“ (točenie sa na  hlave), „tracks“, „swipes“ a ďalšie”Freez” označuje pózu pri  skončení nejakej sady krokov alebo pohybov.

Zdroj: referaty.sk