Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.Informácie na tel.č.0901 703 949 alebo na fb stránka kts tyrnavia.
Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie
18. 2. 2012 MSR LAT – Martin Mládež B , A , S 8-9. z 29.
3. 3. 2012 Žiar nad Hronom Dospelí B  STT 1. z 10.
3. 3. 2012 Žiar nad Hronom Dospelí B  LAT 3. z 18.
10. 3. 2012 MSR STT – Trnava Mládež B , A , S 7. z 29.
17. 3. 2012 Slovenský pohár – Poprad Dospelí STT 20. zo 44.
17. 3. 2012 Slovenský pohár – Poprad Dospelí LAT 14. z 33.
18. 3. 2012 Poprad Dospelí B STT 1. zo 17.
18. 3. 2012 Poprad Dospelí B LAT 3. z 19.
24. 3. 2012 WDSF Brno Mládež  STT 17. z 34.
25. 3. 2012 WDSF Brno Mládež  LAT 31. z 52.
14. 4. 2012 Slovenský pohár – Poprad Dospelí  STT 19. z 35.
14. 4. 2012 Slovenský pohár – Poprad Dospelí  LAT 18-19. z 30.
15. 4. 2012 Poprad Dospelí B STT 1. z 19.
15. 4. 2012 Poprad Dospelí B LAT 1. z 19.
21. 4. 2012 Nové Zámky Dospelí  A STT 2. zo 14.
21. 4. 2012 Nové Zámky Dospelí B LAT 1. zo 17.
5. 5. 2012 Zvolen Dospelí A STT 2. zo 4.
5. 5. 2012 Zvolen Dospelí A LAT 10. z 12.
19. 5. 2012 WDSF Grand Prix Tyrnavia
Mládež STT 4. zo 14.
19. 5. 2012 Grand Prix Tyrnavia
Dospelí A STT 2. z 10.
20. 5. 2012 WDSF Grand Prix Tyrnavia Mládež LAT 13-14. z 22.
20. 5. 2012 Grand Prix Tyrnavia
Dospelí A LAT 6. zo 7.
26. 5. 2012 Mýtna Dospelí A STT 1. zo 7.
26. 5. 2012 Mýtna Dospelí A LAT 4. zo 4.
16. 6. 2012 WDSF Grand Prix Ružomberok Mládež STT 1. z 12.
17. 6. 2012 WDSF Grand Prix Ružomberok Mládež LAT 9. z 12.
8. 9. 2012 WDSF Slovak Open Championship
Mládež LAT 23. zo 46.
9. 9. 2012 WDSF Slovak Open Championship
Mládež STT 12. z 27.
29. 9. 2012 Pezinský strapec – SLP
Dospelí STT 12. zo 40.
29. 9. 2012 Pezinský strapec – SLP
Dospelí LAT 15. z 45.
29. 9. 2012 Pezinský strapec
Dospelí A STT 1. z 9.
29. 9. 2012 Pezinský strapec
Dospelí A LAT 3. z 12.
14. 10. 2012 Trnavský pohár Dospelí A STT 2. z 9.
14. 10. 2012 Trnavský pohár Dospelí A LAT 1. z 3.
3. 11. 2012 WDSF, Oradea, Rumunsko Mládež STT 7. zo 14.
3. 11. 2012 WDSF, Oradea, Rumunsko Mládež LAT 12. z 20.
4. 11. 2012 WDSF, Oradea, Rumunsko Dospelí STT 42. z 50.
15. 12. 2012 WDSF, Open Bratislava Mládež STT 4. zo 14.
15. 12. 2012 Bratislava Dospelí A STT 1. zo 7.
15. 12. 2012 Bratislava Dospelí A LAT 1. zo 6.
16. 12. 2012 WDSF, Open Bratislava Mládež LAT 12. zo 17.