Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.Tanečný kurz pre dospelých začína 2.2.2017 o 20.00hod.Zápis do tanečných kurzov a krúžkov bude prebiehať počas celého septembra vždy v utorok a vo štvrtok od 17.00 do 18.00hod.
Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie
16. 3. 2013 Žiar nad Hronom
Junior II D STT
1. z 20.
16. 3. 2013 Žiar nad Hronom
Junior II D LAT
5. z 23.
6. 4. 2013 Poprad Junior II D STT
2. z 24.
6. 4. 2013 Poprad Junior II D LAT
6. z 24.
13. 4. 2013 Dunajská Lužná Junior II D STT 4. z 11.
13. 4. 2013 Dunajská Lužná Junior II D LAT 5. z 15.
20. 4. 2013 Nové Zámky Dospelí D STT 4. zo 17.
20. 4. 2013 Nové Zámky Dospelí D LAT 8. z 22.
27. 4. 2013 Prešov Junior II D STT
7. z 18.
27. 4. 2013 Prešov Junior II D LAT
6. z21.
28. 4. 2013 Prievidza Junior II D STT
2. z 10.
28. 4. 2013 Prievidza Junior II D LAT
3. z 9.
4. 5. 2013 Grand Prix Trnava
Junior II ST T
2. zo 7.
4. 5. 2013 Grand Prix Trnava
Junior II D LAT
2. z 13.
18. 5. 2013 Nitra Dospelí D STT
7-8. z 22.
18. 5. 2013 Nitra Dospelí D LAT
4. z 25.
25. 5. 2013 Lučenec Dospelí D STT
2. z 14.
25. 5. 2013 Lučenec Dospelí D LAT
9. zo 16.
8. 6. 2013 Hodonín, ČR
Junior II D STT
1. z 11.
8. 6. 2013 Hodonín, ČR
Junior II D LAT
1. z 13.
15. 6. 2013 Žabokreky Junior II D STT
1. z 12.  tr.C
15. 6. 2013 Žabokreky Junior II D LAT
4. z 18.
23. 6. 2013 Žilina Dospelí D LAT
2. z 9.
7. 9. 2013 SLOVAK OPEN Bratislava Junior II D LAT 3. zo 7.   tr.C
7. 9. 2013 SLOVAK OPEN Bratislava Junior II C STT 6. z 11
29. 9. 2013 Nitra Junior II C STT 5. zo 14
29. 9. 2013 Nitra Junior II C LAT 12. z 15
29. 9. 2013 Nitra Dospelí C STT 5. z 9.
29. 9. 2013 Nitra Dospelí C LAT 12. z 12.
19. 10. 2013 Pezinok Dospelí C STT 1. z 11.
19. 10. 2013 Pezinok Dospelí C LAT 10. z13.
27. 10. 2013 Trenčín Junior II C STT 5. zo 16.
27. 10. 2013 Trenčín Junior II C LAT 7. zo 14.
10. 11. 2013 Nitra Junior II C STT 3. z 9
10. 11. 2013 Nitra Junior II C LAT 7. z 8
16. 11. 2013 Hodonín, ČR Junior II C STT 4. zo 16.
16. 11. 2013 Hodonín, ČR Junior II C LAT 8. – 9. zo 17.
24. 11. 2013 Trnavský Pohár Junior II C STT 2. z 11.
24. 11. 2013 Trnavský Pohár Junior II C LAT 2. z 11.
30. 11. 2013 Žilina Junior II C STT 1. zo 7.
30. 11. 2013 Žilina Junior II C LAT 3. zo 7.
1. 12. 2013 Martin Junior II C STT 7. z 13.
1. 12. 2013 Martin Junior II C LAT 9. – 10. z 11.
7. 12. 2013 Pezinok Dospelí C STT 4. z 13.
7. 12. 2013 Pezinok Dospelí C LAT 6. z 12.