Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.Informácie na tel.č.0901 703 949 alebo na fb stránka kts tyrnavia.
Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie
16. 3. 2013 Žiar nad Hronom
Junior II D STT
1. z 20.
16. 3. 2013 Žiar nad Hronom
Junior II D LAT
5. z 23.
6. 4. 2013 Poprad Junior II D STT
2. z 24.
6. 4. 2013 Poprad Junior II D LAT
6. z 24.
13. 4. 2013 Dunajská Lužná Junior II D STT 4. z 11.
13. 4. 2013 Dunajská Lužná Junior II D LAT 5. z 15.
20. 4. 2013 Nové Zámky Dospelí D STT 4. zo 17.
20. 4. 2013 Nové Zámky Dospelí D LAT 8. z 22.
27. 4. 2013 Prešov Junior II D STT
7. z 18.
27. 4. 2013 Prešov Junior II D LAT
6. z21.
28. 4. 2013 Prievidza Junior II D STT
2. z 10.
28. 4. 2013 Prievidza Junior II D LAT
3. z 9.
4. 5. 2013 Grand Prix Trnava
Junior II ST T
2. zo 7.
4. 5. 2013 Grand Prix Trnava
Junior II D LAT
2. z 13.
18. 5. 2013 Nitra Dospelí D STT
7-8. z 22.
18. 5. 2013 Nitra Dospelí D LAT
4. z 25.
25. 5. 2013 Lučenec Dospelí D STT
2. z 14.
25. 5. 2013 Lučenec Dospelí D LAT
9. zo 16.
8. 6. 2013 Hodonín, ČR
Junior II D STT
1. z 11.
8. 6. 2013 Hodonín, ČR
Junior II D LAT
1. z 13.
15. 6. 2013 Žabokreky Junior II D STT
1. z 12.  tr.C
15. 6. 2013 Žabokreky Junior II D LAT
4. z 18.
23. 6. 2013 Žilina Dospelí D LAT
2. z 9.
7. 9. 2013 SLOVAK OPEN Bratislava Junior II D LAT 3. zo 7.   tr.C
7. 9. 2013 SLOVAK OPEN Bratislava Junior II C STT 6. z 11
29. 9. 2013 Nitra Junior II C STT 5. zo 14
29. 9. 2013 Nitra Junior II C LAT 12. z 15
29. 9. 2013 Nitra Dospelí C STT 5. z 9.
29. 9. 2013 Nitra Dospelí C LAT 12. z 12.
19. 10. 2013 Pezinok Dospelí C STT 1. z 11.
19. 10. 2013 Pezinok Dospelí C LAT 10. z13.
27. 10. 2013 Trenčín Junior II C STT 5. zo 16.
27. 10. 2013 Trenčín Junior II C LAT 7. zo 14.
10. 11. 2013 Nitra Junior II C STT 3. z 9
10. 11. 2013 Nitra Junior II C LAT 7. z 8
16. 11. 2013 Hodonín, ČR Junior II C STT 4. zo 16.
16. 11. 2013 Hodonín, ČR Junior II C LAT 8. – 9. zo 17.
24. 11. 2013 Trnavský Pohár Junior II C STT 2. z 11.
24. 11. 2013 Trnavský Pohár Junior II C LAT 2. z 11.
30. 11. 2013 Žilina Junior II C STT 1. zo 7.
30. 11. 2013 Žilina Junior II C LAT 3. zo 7.
1. 12. 2013 Martin Junior II C STT 7. z 13.
1. 12. 2013 Martin Junior II C LAT 9. – 10. z 11.
7. 12. 2013 Pezinok Dospelí C STT 4. z 13.
7. 12. 2013 Pezinok Dospelí C LAT 6. z 12.