Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.Tanečný kurz pre dospelých začína 2.2.2017 o 20.00hod.Zápis do tanečných kurzov a krúžkov bude prebiehať počas celého septembra vždy v utorok a vo štvrtok od 17.00 do 18.00hod.
Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie
26. 1. 2013 MSR v STT Junior II 14-15. z 22.
23. 3. 2013 Pezinok Dospelí C STT 1. zo 16.
13. 4. 2013 Dunajská Lužná Dospelí C STT 4. zo 17.
13. 4. 2013 Dunajská Lužná Junior II C STT 2. zo 6.
13. 4. 2013 Dunajská Lužná Junior II D LAT 3. z 15.
20. 4. 2013 Nové Zámky Dospelí C STT 4. z 18.
20. 4. 2013 Nové Zámky Dospelí D LAT 1. z 22.
4. 5. 2013 Grand Prix Trnava
Junior II C STT
2. z 12.
4. 5. 2013 Grand Prix Trnava
Junior II D LAT
1. z13.
4. 5. 2013 Grand Prix Trnava
Dospelí D LAT
1. z 6.
4. 5. 2013 WDSF Open, Trnava
Junior II STT 10. z 11.
11. 5. 2013 Brno, ČR
Junior II C STT
3. zo 16.
11. 5. 2013 Brno, ČR
Junior II C LAT
5. z 20.
18. 5. 2013 SLP, Nitra Juniori STT
14. z 27.
18. 5. 2013 SLP, Nitra Juniori LAT
17. z 28.
18. 5. 2013 Nitra Dospelí C STT
4. z 26.
18. 5. 2013 Nitra Dospelí C  LAT
17. z 23.
25. 5. 2013 Lučenec Dospelí C STT
2. z 15.
25. 5. 2013 Lučenec Dospelí C LAT
19-20. z 24.
25. 5. 2013 Lučenec Junior II C STT
7. z 10.
25. 5. 2013 Lučenec Junior II C LAT
7. z 9.
8. 6. 2013 Hodonín, ČR
Junior II C STT
1. z 15.
8. 6. 2013 Hodonín, ČR Junior II C LAT
6-7. z 19.
7. 9. 2013 SLOVAK OPEN Bratislava Junior II C STT 2. z 11
7. 9. 2013 SLOVAK OPEN Bratislava Junior II C LAT 3. z 8.
21.-22.9. 2013 SLP N.Zámky Juniori STT 11. z 26.
21.-22. 9. 2013 SLP N.Zámky Juniori LAT 18.-20. z 26.
21.-22. 9. 2013 N.Zámky Junior II C STT 2. zo 16.
21.-22. 9. 2013 N.Zámky Junior II C LAT 7.-8. z 11.
29. 9. 2013 Nitra Junior II C STT 1. zo 14.
29. 9. 2013 Nitra Junior II C LAT 9. z 15.
12. 10. 2013 Bratislava Dospelí C LAT 5. z 11.
19. 10. 2013 SLP Pezinok Juniori STT 18. z 33.
19. 10. 2013 SLP Pezinok Juniori LAT 13. z 30.
19. 10. 2013 Pezinok Dospelí C LAT 3. z 13.
27. 10. 2013 Trenčín Junior II C LAT 6. zo 14.
16. 11. 2013 Hodonín, ČR Junior II C STT 1. zo 16.
16. 11. 2013 Hodonín, ČR Junior II C LAT 1. zo 17.
24. 11. 2013 Trnavský Pohár Junior II C STT 1. z 11. tr B
24. 11. 2013 Trnavský Pohár Junior II C LAT 1. z 11
7. 12. 2013 SLP,Pezinok Junior STT 10. z 26
7. 12. 2013 SLP,Pezinok Junior LAT 18. – 19. z 23
7. 12. 2013 Pezinok Dospelí C LAT 3. z 12