Ponúkame: Tanečno-pohybová príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečný šport /spoločenské tance/ pre deti a mládež od 6 rokov, Hip-Hop pre deti a mládež od 7 rokov, Kurzy spoločenského tanca pre základné školy aj stredné školy, Kurzy spoločenského tanca pre dospelých, Individuálne tanečné lekcie.Tanečný kurz pre dospelých začína 2.2.2017 o 20.00hod.Zápis do tanečných kurzov a krúžkov bude prebiehať počas celého septembra vždy v utorok a vo štvrtok od 17.00 do 18.00hod.
Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie
31. 1. 2016 Malinovo Junior II D STT 6. zo 17.
31. 1. 2016 Malinovo Junior II D LAT 10. z 18.
20. 2. 2016 Žiar nad Hronom Junior II D STT 2. zo 14.
20. 2. 2016 Žiar nad Hronom Junior II D LAT 5. z 9.
27. 2. 2016 Dechtice Junior II D STT 6. z 11.
27. 2. 2016 Dechtice Junior II D LAT 6. z 12.
6. 3. 2016 B.Bystrica Junior II D STT 7. z 21.
6. 3. 2016 B.Bystrica Junior II D LAT 10. z 21.
13. 3. 2016 Nitra Junior II D STT 7. z 18.
13. 3. 2016 Nitra Junior II D LAT 6. zo 16.
19. 3. 2016 Brno Junior II D STT 4. z 18.
19. 3. 2016 Brno Junior II D LAT 9.-10. z 21.
20. 3. 2016 Brno Junior II D STT 2. zo 7.
20. 3. 2016 Brno Junior II D LAT 4. z 10.
9. 4. 2016 Pezinok Junior II D STT 1. z 15.
9. 4. 2016 Pezinok Junior II D LAT 6. zo 17.
17. 4. 2016 Martin Junior II D STT 7. z 15.
17. 4. 2016 Martin Junior II D LAT 8. zo 14.
1. 5. 2016 Trnava Junior II D STT 1. zo 14.
1. 5. 2016 Trnava Junior II D LAT 1. z 15.
14. 5. 2016 Nitra Junior II D STT 3. z 27.
14. 5. 2016 Nitra Junior II D LAT 3. z 24.
22. 5. 2016 Ružinov Dospelí D LAT 1. z 12.
22. 5. 2016 Ružinov Junior II D STT 1. z 12.   tr.”C”
22. 5. 2016 Ružinov Junior II D LAT 3. z 10.
28. 5. 2016 Brno Junior II D LAT 3. z 15.
11. 6. 2016 Žilina Juniori II D LAT 7. z 11.
18. 6. 2016 Frýdlant n.Ostravicí Junior II D LAT 2. zo 14. tr.”C”
17. 9. 2016 Banská Bystrica Dospelí C STT 12. z 13.
17. 9. 2016 Banská Bystrica Dospelí C LAT 17. z 18.
17. 9. 2016 Banská Bystrica Juniori II C STT 10. z 11.
17. 9. 2016 Banská Bystrica Juniori II C LAT 11. z 11.
24. 9. 2016 Otrokovice Juniori II C STT 5. z 19.
24. 9. 2016 Otrokovice Juniori II C LAT 18. z 24.
1. 10. 2016 Kežmarok Juniori II C STT 4. z 12.
1. 10. 2016 Kežmarok Juniori II C LAT 9. z 13.
1. 10. 2016 Kežmarok SLP JUN STT 16. z 28.
1. 10. 2016 Kežmarok SLP JUN LAT 20. z 36.
8. 10. 2016 Zdounky ČR Juniori II C STT 7. z 19.
8. 10. 2016 Zdounky ČR Juniori II C LAT 2. z 20.
15.-16. 10. 2016 SLP Pezinok Juniori STT 18.-19. z 37.
15.-16. 10. 2016 SLP Pezinok Juniori LAT 26. z 38.
15.-16. 10. 2016 Pezinok Dospelí C STT 5. zo 16.
15.-16. 10. 2016 Pezinok Dospelí C LAT 11. z 13.
15.-16. 10. 2016 Pezinok Juniori II C STT 5. z 11.
15.-16. 10. 2016 Pezinok Juniori II C LAT 4. zo 7.
19. 11. 2016 SLP N.Zámky Juniori STT 22.-24. z 38.
19. 11. 2016 SLP N.Zámky Juniori LAT 32. zo 43.
19. 11. 2016 N.Zámky Juniori II C STT 6. z 18.
19. 11. 2016 N.Zámky Juniori II C LAT 14. z 18.
27. 11. 2016 Brno Juniori II C STT 2. z 10.
27. 11. 2016 Brno Juniori II C LAT 3. zo 14.